Brodzik – oszczędność miejsca i pieniędzy

Jeżeli nasza łazienka ma standardowe rozmiary, typowe dla znakomitej większości pomieszczeń tego typu w naszych mieszkaniach, zatem na pewno nie ma w niej zbyt wiele wolnego miejsca. By je wygospodarować, możemy zdecydować się, by zamontować brodzik. To doskonały sposób na aranżację małej łazienki.Galeria

Niejednokrotnie skąpa ilość miejsca w łazience sprawia, że to pomieszczenie jest bardzo ciasno zagospodarowane, czasem wręcz wszystkie zgromadzone tam sprzęty, urządzenia, przedmioty wręcz nas przytłaczają. Nie musimy jednak być skazani na ciasnotę. Wyjściem w tej sytuacji jest brodzik. To doskonały pomysł dla osób, które uwielbiają natryski.

Ale jeśli lubimy długie wylegiwanie…

Ale jeśli lubimy długie wylegiwanie się w wannie i nie możemy wyobrazić sobie jej braku, zamiany na brodzik, to pomyślmy o oszczędnościach, które poczynimy. Kąpiel pod prysznicem trwa zdecydowanie krócej – zatem oszczędzamy czas, a ponieważ trwa krócej, to i zużywamy mniej wody niż w przypadku napełnienia wanny. Zatem oszczędzamy też wodę, a co za tym idzie – pieniądze. No i działamy z korzyścią dla środowiska. Wiele osób nie może wyobrazić sobie rezygnacji z wanny, ale naprawdę brodzik doskonale ją zastąpi.

Podobnie jak wanny, które występują w różnych kształtach, także i brodzik możemy wybrać stosownie do naszych upodobań. Klasyczne mają formę kwadratu, są też pięciokątne oraz bazujące na kształcie koła – półkoliste i w formie ćwiartki koła. Niezbędnym nabytkiem jest także obudowa – tu też sklepy oferują spory wybór. Zatem warto rozważyć, czy brodzik nie będzie idealnym rozwiązaniem dla nas.

Komentarze(3)
  1. Feliks 12-04-2013
  2. PrzemuS 17-04-2013
  3. Daria 07-05-2013

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *