Drzwi przesuwne w małych łazienkach

Prysznic jest obecnie najbardziej popularnym rozwiązaniem w naszych łazienkach. Możemy samodzielnie zaaranżować własną wnękę prysznicową lub skompletować niezbędne elementy, lub nabyć gotową kabinę prysznicową, zależnie od naszych gustów i upodobań. Szeroka oferta modeli, wykonanych z najróżniejszych materiałów i w rozmaitych wymiarach, pozwala nam na dokonanie idealnego wyboru. Producenci zaskakują często pomysłowością i perfekcyjną jakością.Drzwi przesuwne w małych łazienkach – galeria

Wielu z nas marzy o wspaniałej, przestronnej, lśniącej i nowocześnie urządzonej łazience. Jeśli jednak dysponujemy jedynie niewielką i ograniczoną przestrzenią standardowej łazienki w bloku, zadanie jej urządzenia w sposób elegancki, funkcjonalny i efektowny, nie należy do najłatwiejszych. Wiele ciekawych aranżacji małych łazienek znajdziemy w katalogach wnętrzarskich, w których architekci wnętrz pokazują, jak można wydobyć i umiejętnie wyeksponować atuty każdego pomieszczenia, jak zmienić je w przestronny i wygodny azyl, w którym z ochotą będziemy relaksowali się po długim dniu. Prysznic zamiast tradycyjnej wanny jest oczywiście najbardziej polecaną opcją. Ważne jest również maksymalne wykorzystanie przestrzeni poprzez wybranie najbardziej optymalnego miejsca w łazience i zbudowanie w nim kącika prysznicowego.

Najlepszym materiałem wydaje się szkło,…

Najlepszym materiałem wydaje się szkło, które optycznie powiększa przestrzeń, nie pochłania światła, ale je przepuszcza, rozjaśniając łazienkę, dodaje elegancji i efektu doskonałej czystości. Szkło hartowane ma też wiele zalet praktycznych: jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia, na wysokie temperatury, wilgoć, długotrwałe i łatwe w codziennej pielęgnacji. Wybierając drzwi warto zwrócić uwagę na sposób ich otwierania, co w niewielkich pomieszczeniach jest bardzo istotne.

Brak miejsca może nie pozwolić na ich pełne otworzenie lub ograniczyć nasze możliwości swobodnego poruszania się. Dobrym rozwiązaniem mogą być drzwi przesuwne, które nie wymagają dodatkowej przestrzeni przed kabiną lub wnęką. Poruszają się one na prowadnicach przesuwając się praktycznie bezszelestnie, są wygodne i bardzo eleganckie. Specjaliści zalecają ich montaż właśnie w pomieszczeniach, w których pragniemy zaoszczędzić i wykorzystać jak największą powierzchnię.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *