Lepsze ekologiczne wc bez kołnierza

Podobno japońskie ubikacje są jednymi z najbardziej skomplikowanych i nowoczesnych na świecie. Tamtejsze miejsca są wypełnione elektroniką, która określa rodzaj usług jakich wymaga dany klient. W Polsce powoli zaczynamy zmieniać standardy łazienkowe na równie nowoczesne, ale pod innym kątem. Chodzi bardziej o wprowadzanie nowych technologii higieny i ułatwianie sobie życia niż jego komplikację.Technologia, która ma być wiodąca…

Technologia, która ma być wiodąca w branży higienicznej armatury łazienkowej jest uwolnienie wc od kołnierzy. Zmiana systemu spłukiwania wody oraz sam kształt misek w ubikacji ma być powiewem ekologii i znacznym zmniejszeniem ilości pracy przy sprzątaniu sedesu. Kołnierze były miejscem, w którym znajduje się najwięcej brudu, kamienia i bakterii. Eliminacja tego elementu na rzecz technologii rimfree sprawia, że bakterie i kamień z twardej wody nie ma generalnie gdzie się osiadać. Polskie firmy mają swoje własne patenty co do tego rozwiązania. Z przodu miski znajduje się coś na wzór ciśnieniowej spłuczki będącej najważniejszym elementem tego rozwiązania. Sam kształt nowego wc nie zmienił się aż tak bardzo.

Można dostosować go teraz pod większe…

Można dostosować go teraz pod większe wymogi klientów z wyższej półki ponieważ nie wymaga tak typowego okrągłego kształtu. Ostatnia rzecz czyli ekologia równa się szybsze sprzątanie. To żaden żart ponieważ dowiedziono iż ten rodzaj sedesu nie zbiera tak dużo osadu co inne tańsze modele. Wystarczy więc aplikacja płynu raz na jakiś czas by utrzymać biel oraz zabijać bakterie, które zawsze będą pojawiały się w naszej łazience.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *