Mała łazienka w bloku – jak urządzić?

Mieszkania w blokach nie zawsze są zaprojektowane w taki sposób, w jaki byśmy chcieli. Wiadomo, że większości z nas marzy się dużo wolnej przestrzeni. Tego rodzaju pomieszczenia najłatwiej bowiem ciekawie urządzić. Przestronne salony, sypialnie, kuchnie czy łazienki dają nam bowiem prawdziwe aranżacyjne pole popisu. A co z tymi mniejszymi pomieszczeniami. Co zrobić na przykład, jeśli trafiła się nam mała łazienka w bloku.I czy taka mała łazienka w…

I czy taka mała łazienka w bloku automatycznie skazuje nas na pomieszczenie nieco zagracone i niezbyt przytulne. Oczywiście, że nie. Nawet niewielka łazienka może stać się naprawdę funkcjonalna i praktyczna dla wszystkich domowników. Co ważniejsze mała łazienka w bloku może stać się także dumą właściciela mieszkania, ponieważ niezbyt przestronne pomieszczenia można naprawdę ciekawie zaprojektować. Wystarczy jedynie odrobina pomysłowości. Pomocne może okazać się także kilka ogólnie znanych sztuczek aranżacyjnych. I tak jeśli polem naszych aranżacyjnych popisów jest mała łazienka w bloku metamorfozę pomieszczenia należy zacząć od początku. Co to oznacza w praktyce. Otóż to, że w przypadku takich niewielkich pomieszczeń liczą się kolory.

Galeria

Panuje tutaj taka sama zasada jak w świecie mody – jasne barwy powiększają, ciemne pomniejszają. Dlatego warto zdecydować się na płytki w ciepłych barwach. Nikt nam nie okaże oczywiście stawiać jedynie na biel, ponieważ ta może okazać się nie tylko mało praktyczna, ale i może sprawiać wrażenie wyjątkowej sterylności, a przecież wiadomo, że nikt nie chce „przemienić” swojej domowej łazienki w pracownię chemiczną. Ale ciepłe pastele z pewnością będą jak najbardziej na miejscu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *