Mała łazienka z funkcjonalną umywalką

Posiadacze małej łazienki nie muszą, a wręcz nie powinni rezygnować z wygody i funkcjonalności. Dobrze przemyślane rozwiązania techniczne sprawią, że będziemy mogli poruszać się w niej bez skrępowania. Umywalki do małej łazienki to jeden z bardzo użytecznych sprzętów, z których nie możemy zrezygnować.Codzienne golenie czy mycie zębów powinno być…

Codzienne golenie czy mycie zębów powinno być wykonywane w odpowiednich warunkach. Dostęp do lustra jest niezbędny, szczególnie przy pierwszej czynności. Trudno schylać się nad wanną, a jeszcze ciężej nad prysznicem, który króluje w niewielkich pomieszczeniach. Umywalki do małej łazienki nie być mikroskopijne. Odkręcenie kranu i rozchlapywanie wody po całym pomieszczeniu jest niedopuszczalne. Większe umywalki do małej łazienki mogą jednak pomóc w zaoszczędzeniu miejsca, na przykład, gdy pod spodem zamontujemy szafkę, gdzie zmieścimy wiele niezbędnych drobiazgów.

Mała łazienka z funkcjonalną umywalką – galeria

Dobrym rozwiązaniem są umywalki narożne o asymetrycznym kształcie, które wpasują się w trudny do innego zagospodarowania kąt, nie zabierając zbyt wiele miejsca. Jeśli zamontujemy baterię z wyciąganą słuchawką będziemy mogli użyć umywalki do mycia głowy czy napełniania pojemnika używanego do mycia podłogi. Będzie to użyteczne rozwiązanie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *