Mała przytulna łazienka

W łazience zaczyna się i kończy dzień każdego z nas. Rano szybki prysznic, golenie, makijaż. Wieczorem relaksująca kąpiel i wklepywanie w ciało balsamów, kremów i zmywanie makijażu. Jak urządzić małą łazienkę, aby była funkcjonalna, wygodna i sprawiała wrażenie nieco większej. Eksperci doradzają właścicielom małych łazienek kilka prostych trików. Po pierwsze aranżacja małej łazienki wymaga dobrego planu, przygotowania i sensownego projektu.Fajnie jeśli nie jest to łazienka połączona…

Fajnie jeśli nie jest to łazienka połączona z WC aranżacja małej łazienki jest wtedy łatwiejsza. Mała łazienka, aby sprawiała wrażenie przestronniejszej, powinna być urządzona w jasnych kolorach. Zastosowanie luksferów, luster i materiałów półprzezroczystych zapewni efekt przestrzenności. Aranżacja małej łazienki pozwala na umieszczenie na przeciwległych ścianach luster, które odbijając się wzajemnie powiększą pomieszczenie. Jeśli istnieje taka możliwość umywalka z lustrem powinna znaleźć się naprzeciwko drzwi. Kolejny trik aby aranżacja małej łazienki była skuteczna to niestosowanie dużych wyraźnych wzorów na ścianach wykładanych płytkami. W ogóle należy zrezygnować z wyraźnych faktur.

Instalacja sanitarna w miarę możliwości…

Instalacja sanitarna w miarę możliwości powinna być ukryta w ścianie, co nie jest trudne na przykład w przypadku wc. Miska ustępowa podwieszana z instalacją ukrytą w ścianie świetnie się sprawdzi i zaoszczędzi nam sporo miejsca. Warto poradzić się dobrego architekta wnętrz, albo poszukać inspiracji w internecie a na pewno urządzimy sobie fajną łazienkę.

Komentarze(3)
  1. NoBody 21-09-2012
  2. swojak 07-10-2012
  3. goral 07-10-2012

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *