Na pół wanny kabina nawannowa

Wanna i prysznic w jednym – to możliwe, kiedy jej połowa zostanie nieco zmodyfikowana. Potrzebna będzie kabina nawannowa, by cieszyć się i długimi kąpielami i możliwością wzięcia szybkiego prysznica. Prysznic można bez problemu wziąć również w wannie.Galeria

Wystarczy kupić odpowiednie baterie, które pozwolą na przestawienie, by zamiast wody z kranu, pojawił się strumień ze słuchawki prysznicowej. Sprawa nie jest skomplikowana. Pojawia się jednak jeden dość istotny problem. Prysznic w wannie to przeważnie tragiczny finał w postaci zalanej całej łazienki. Stojąc, trzeba by odpowiednio się ustawić i najlepiej nie ruszać, by woda spływała po płytkach na ścianie, a nie rozpryskiwała się na podłogę czyniąc wszechogarniająca powódź.

Kabina nawannowa może ten problem…

Kabina nawannowa może ten problem rozwiązać i sprawić, że cykliczne powodzie łazienkowe staną się tylko mrocznym wspomnieniem. Taka kabina nawannowa jest montowana jako dodatek. Jedną z opcji jest taka, która otacza jedynie połowę wanny. Czyli: mamy dwa w jednym. Kiedy czas i ochota – długa kąpiel z pianą i muzyką w tle, a gdy liczy się czas – szybko korzystamy z wanny jako prysznica.

Kabina nawannowa osłania resztę pomieszczenia i zalanie łazienki staje się już naprawdę wyzwaniem. Plusem jest też to, że korzystać z niej można, ale wcale nie trzeba. To po prostu cicha alternatywa, która nie narzuca stylu mycia się a jedynie daje większy wachlarz możliwości. By żyło się przyjemniej i tak, jak nam się podoba.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *