Nowe początki

Z okazji rozpoczęcia nowego etapu w moim życiu postanowiłam sobie zrobić piękny prezent jakim jest projekt łazienki. Cel postawiony, więc pora wziąć się ostro do roboty. Na dobry początek kupiłam mnóstwo magazynów budowlanych, a w każdym obszerne działy zatytułowane aranżacje łazienki. Po kilkugodzinnym wertowaniu znudzona jak mops, i jeszcze bardziej zrezygnowana wybrałam z dziesięć, więc podsumowując nie wiele posunęłam się w mojej misji aranżacje łazienki.W tym momencie należało wykonać telefon do…

W tym momencie należało wykonać telefon do przyjaciółki mojego speca od misji łazienki aranżacje. I przybyła po półgodzinie moja odsiecz wiedeńska, w postaci mojej koleżanki Julki. Jako najlepszy specjalista miała świetne pomysły. Zaczęłyśmy od przeanalizowania zasobności mojego portfela, i ustalenia priorytetów, w co warto zainwestować. Doszłam do wniosku, że wygoda w wannie i deszczownica pod prysznicem muszą być. Trzeba było niestety uwzględnić też pralkę, zmorę całego wystroju. W jednym z katalogów znalazłyśmy świetne rozwiązanie. Idealne wręcz do mojej niezbyt dużej łazienki, mało miejsca i w dodatku dodatkowe wykorzystanie w postaci podpory pod blat od umywalki.

prezent ślubny

Foto: pixabay.com

prezent ślubny

Foto: pixabay.com

Mało widoczna, dzięki drzwiczkom w…

Mało widoczna, dzięki drzwiczkom w postaci rolety. Rozwiązania praktyczne już ustalone, więc pora na desing. Postawiłam na kolory ziemi z akcentem błękitnego nieba. Całość w programie projekty łazienek wyglądał dość imponująco, i budżet też udało się nie przekroczyć, co niewątpliwie wywołało fale mojego zadowolenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *