Nowoczesna miska wc bez kołnierza wewnętrznego

Jak się okazuje praktycznie w każdym obszarze i dziedzinie dotyczącej wyposażania i urządzania wnętrz, pojawiają się naprawdę interesujące, nowatorskie rozwiązania. Zapewne temat efektywnych rozwiązań do toalety nie należy do szczególnie wdzięcznych, ale już czysta i ładna toaleta oraz łazienka podoba się każdemu.Nowoczesny produkt, jakim jest miska wc…

Nowoczesny produkt, jakim jest miska wc bez kołnierza wewnętrznego docenią na pewno osoby, które dbają o higienę i czystość. Nie bez znaczenia jest również ekonomiczny aspekt zastosowania takiego rozwiązania. Nowością na naszym rynku jest miska wc bez kołnierza wewnętrznego. Choć na świecie takie rozwiązanie stosuje się już od pewnego czasu. Oczywiście prekursorami byli wyjątkowo dbający o higienę oraz efektywne urządzenia, Japończycy.

W urządzeniach sanitarnych japońskich producentów miski wc bez kołnierza wewnętrznego pojawiły się już ponad 10 lat temu. A zatem należy się chyba cieszyć, że również rynek europejski, w tym polski nareszcie prezentuje i wprowadza to ciekawe rozwiązanie. Na czym polega działanie miski wc bez kołnierza wewnętrznego. Otóż tego rodzaju miska nie ma charakterystycznego ceramicznego obrzeża, które na swój sposób ograniczało wewnętrzną część miski ustępowej.

Jakie są korzyści wynikające z tego…

Jakie są korzyści wynikające z tego rozwiązania. Przede wszystkim miska wc bez kołnierza wewnętrznego to zdecydowanie bardziej higieniczna instalacja. Konstrukcja zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń, a jednocześnie cała miska jest dostępna i łatwa do umycia. Wyeliminowanie obrzeża to także inny sposób spłukiwania miski, który charakteryzuje się zdecydowanie mniejszym zużyciem wody.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *