Półki łazienkowe jako wystrój łazienki

Półka łazienkowa może pełnić funkcje ozdobną jak i praktyczną w łazience. Daje nam możliwość schowania ręczników lub postawienia kosmetyków. Półki możemy zakupić gotowe jak też zrobić wbudowane w ścianę. Chcąc mieć większą przestrzeń w łazience idealnie sprawdzi się półka zamykana podwieszana.To w niej schowamy ręczniki…

To w niej schowamy ręczniki i przybory łazienkowe. Istnieje wiele projektów nadających się do każdej łazienki. Projektanci wychodzą klientom naprzeciw i tworzą coraz to nowsze wzory kształty. Mając małą łazienkę bez problemu ją zagospodarujemy korzystając z nowych projektów. Tu świetnie nadadzą się półki narożnikowe, zajmują mało miejsca a są bardzo praktyczne np. pod prysznicem czy nad wanną. Półki szklane pod lustro będą pięknym wystrojem naszej łazienki optycznie powiększą i nadadzą wymiarowość.

Półki drewniane nadadzą się do łazienek w stylu marokańskim, nowoczesnym i morskim. Kolory drewna możemy wybrać różne jasny brąz lub ciemny. Półki możemy zamontować w każdej części naszej łazienki. Wbudować w ścianę i zrobić ją podświetlaną co nada świetny klimat do wieczornych kąpieli. Półki szklane i drewniane sprawdzą się pod lustrem bądź pod umywalką. Półki łazienkowe najczęściej wykonywane są z ceramiki, tworzywa, drewna lub ze szkła z elementami chromowanymi.

Są one w różnych przedziałach cenowych, ale na pewno każdy klient znajdzie coś dla siebie odpowiedniego do łazienki. Najtańsze półki są z tworzywa sztucznego jeśli liczymy tylko na praktyczność to śmiało możemy kupić zwykłe półeczki. Ale w dzisiejszych czasach nawet z tworzywa można wyczarować śliczną półkę łazienkową.

Komentarze(4)
  1. kacper26 14-12-2012
  2. Herbert 20-12-2012
  3. Hawkzg 24-12-2012
  4. Jenny_Molko 26-12-2012

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *