Pomysł na łazienkę – bądź kreatywny

Pomieszczenie tronowe, pokój kąpielowy – twoje królestwo innymi słowami. Tu masz czuć się swobodnie, łazienka to relaks, to też dobry początek dnia. Musi być wygodna i funkcjonalna. Skąd wziąć dobry pomysł na łazienkę. Gdzie szukać inspiracji – w Internecie, katalogach, na różnych portalach.W projektowaniu twojego królestwa uwzględnij kilka istotnych…

W projektowaniu twojego królestwa uwzględnij kilka istotnych rzeczy. Czy twój pomysł na łazienkę ma być zrealizowany wyłącznie dla ciebie, czy dysponujesz jeszcze innym pomieszczeniem – na przykład dla gości. Co chcesz mieć w swojej łazience. Jakie rozwiązania wydają się dla ciebie najbardziej funkcjonalne, z czego możesz zrezygnować.

Dostosuj też swoje marzenia do powierzchni – zupełnie inaczej projektuje się małą łazienkę, a inaczej dużą. W poszukiwaniu swojego pomysłu na łazienkę uwzględnij też wszelkie szczegóły techniczne – przyłącza na przykład. Czy w łazience planujesz również pralkę, suszarkę. Pomysł na łazienkę musi łączyć twoje pragnienia z możliwościami realizacyjnymi. Inaczej pozostanie tylko w sferze marzeń. Dlatego ważne jest, żebyś poszukiwał rozwiązań i inspiracji w różnych miejscach – przeglądaj zdjęcia, katalogi.

Zaglądaj na specjalistyczne portale i fora, na których możesz wymieniać się opiniami. Popytaj też w sklepach. To ważne, by sprecyzować swoje oczekiwania – wtedy nawet najbardziej szalony pomysł na łazienkę na pewno da się zrealizować. Chcesz zagrać kolorem, wyrzucić wannę, mieć po środku duży fotel czy ascetyczne, nowoczesne wnętrze ze stalą i szkłem. Szukaj inspiracji.

Komentarze(5)
  1. Anzelm 15-12-2012
  2. Devona 16-12-2012
  3. Kacper 26-12-2012
  4. Natia 30-12-2012
  5. PrzemuS 30-12-2012

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *