Remont

Zdecydowaliśmy się w końcu z ukochanym na remont łazienki. Dotychczas wygląd naszej aktualnej łazienki nie sprawiał dobrego wrażenia, bo od czasu, gdy zakupiliśmy to mieszkanie łazienka jeszcze nie była remontowana. Zawsze były ważniejsze potrzeby, a to dzieciakom trzeba odmalować pokoje, a to kuchnia jest w złym stanie zawsze coś stało na przeszkodzie by wyremontować łazienkę. Jednak w końcu udało nam się zagospodarować czas i pieniądze na wyremontowanie łazienki.Dokładnie rozplanowałam jak ma wyglądać nasza…

kuchnia włoska

Foto: pixabay.com

Dokładnie rozplanowałam jak ma wyglądać nasza łazienka, chce by była zorganizowana w nowoczesnym stylu, ale była pomieszczeniem gdzie można się zrelaksować. Posiadamy sporą łazienkę, dlatego też to nie będzie stanowiło najmniejszego kłopotu by interesująco zagospodarować przestrzeń. Mój ukochany w ogóle się nie dotykał do tego jak ma ona wyglądać, dla niego najważniejsze jest by w końcu nasza łazienka wyglądała dobrze i ładnie.

kuchnia włoska

Foto: pixabay.com

Tak, więc ja sama starannie rozplanowałam kupienie i wybór kafelków kabiny prysznicowej, umywalki, szafki a nawet c kompakt został dobrany przeze mnie. Naprawdę mi się podobał, brałam takie rzeczy, które mi się spodobały, tym bardziej wiem, że dzieciaki i mąż nie przywiązują do takich spraw ogromnej uwagi, tylko mi zależało na tym by nasza łazienka prezentowała się wspaniale. Wannę i umywalkę wybrałam od firmy Geberit, cennik ich był najbardziej atrakcyjny i ceny były najciekawsze, a przy tym wiem, że ta firma robi dobrej jakości produkty.

Kiedy wszystko już było wybrane, ukochany mój…

Kiedy wszystko już było wybrane, ukochany mój zamówił specjalistów, którzy mieli zająć się remontowaniem łazienki. Powiem szczerzę, że gdybym wiedziała, że ten remont będzie trwał tak długo to nigdy w życiu bym się na niego nie zdecydowała. Całe moje mieszkanie za sprawą odświeżania łazienki wyglądało jak pobojowisko, panował chaos i wszędzie było brudno. Remont łazienki ciągnął się przez długi czas i ja miałam go już naprawdę dość tak samo jak moja rodzina.

Komentarze(4)
  1. budowlaniec 15-11-2012
  2. Kryśka 19-11-2012
  3. krzyś56 20-11-2012
  4. Ida 12-12-2012

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *