Różne pomysły na półki łazienkowe

Każdy z nas chce mieć przytulną i funkcjonalną łazienkę, bez względu na to, czy jest ona duża czy mała. Patrząc na jej metraż, widzimy także, jakie daje nam warunki i ograniczenia, jeśli chodzi o wyposażenie. Jak powinniśmy zatem dobierać półki łazienkowe. Możemy wybrać półki stojące lub wiszące. Każdy z tych rodzajów ma swoje zalety i przydaje się w łazience. W dużej i przestronnej łazience możemy pozwolić sobie na ustawienie kompleksu pięknych, łazienkowych półek, idealnie pasujących do stylistyki całego wnętrza.


kosmetyki

Foto: pixabay.com

Posłużą nam jako schowek na bieliznę,…

Posłużą nam jako schowek na bieliznę, czyste ręczniki, kosmetyki, sprzęty typu suszarka do włosów czy prostownica, a także papier toaletowy czy środki do dezynfekcji toalety. Posiadając takie zamykane szafki, mamy w bardzo estetyczny sposób schowane te wszystkie rzeczy. Z kolei w małych łazienkach może nam brakować miejsce na ustawienie kompletu mebli łazienkowych, czasem musimy zadowolić się jedną niewielką szafeczką. Jak wtedy rozwiązać ten problem.

kosmetyki

Foto: pixabay.com

Do naszej dyspozycji są wiszące…

Do naszej dyspozycji są wiszące półki łazienkowe, którymi możemy świetnie zapełnić wolną przestrzeń na ścianach, a jednocześnie zrobić sobie fantastyczne miejsce na drobiazgi potrzebne w łazience. Świetnie będą wyglądać zarówno szafki zamykane na drzwiczki, jak i półki bez drzwiczek, idealne na bardziej podręczne rzeczy, potrzebne w trakcie porannej toalety, na przykład na mydelniczkę czy pastę do zębów. Gdy odpowiednio rozplanujemy montaż półek łazienkowych, będą one dla nas bardzo praktyczne, a jednocześnie będą bardzo ładnie się prezentować.

kosmetyki z apteki

Foto: pixabay.com

Komentarze(5)
  1. Jacek32 30-11-2012
  2. Stefan 08-12-2012
  3. Deicidka 11-12-2012
  4. Grażyna 12-12-2012
  5. Smart_Jagoda 22-12-2012

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *