Sklep Internetowy łazienek w Krakowie

Wychodząc naprzeciw klientom otworzyliśmy sklep internetowy, dzięki czemu daje możliwość szybkich zakupów, większego wyboru. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie łazienek bez wychodzenia z domu. Dodatkowo przywieziemy ci zakupy do domu. W naszym sklepie internetowym zapewniamy najwyższej jakości produkty, zamawiane od najlepszych producentów. W naszej ofercie znajdziecie również państwo produktu sprowadzane z zagranicy.Daje to naszym klientom wybór…

Daje to naszym klientom wybór całkiem odmiennych stylów. Ceny w naszym sklepie są dogodne dla każdego. Chcieliśmy aby każdy znalazł coś dla siebie w swoim przedziale cenowym. Często organizujemy promocje na niektóre produkty. Przy większych zamówieniach zapewniamy dogodne zniżki. Jeśli jakiś produkt ci się nie spodoba lub źle dobrałeś wymiary możesz zwrócić produkt a my wymienimy go na właściwy lub zwrócimy ci pieniądze. W każdej chwili możesz zadzwonić do naszej siedziby i zadać pytanie naszym sprzedawcom, którzy jaki produkt jest dla państwa właściwy. Raz na pół roku wydawany jest katalog naszych produktów który można zamówić na naszej stronie dzięki czemu będziesz na bieżąco z naszą ofertą. Istnieje możliwość kupowania na raty.

Dla tych którzy chcą odebrać…

Dla tych którzy chcą odebrać produkt z naszego magazynu lub zobaczyć jak wygląda zapraszamy do siedziby w Krakowie. Klient składając zamówienie jest na bieżąco informowany smsem lub e-mailem na jakim etapie jest jego zakupiony produkt. W fazie ostatecznej gdy produkt jest zapakowany już do przesyłki klient otrzymuje telefon, ze tego dnia otrzyma przesyłkę. Nasz sklep internetowy w Krakowie zapewnia wysoką jakość produktów i usług.

Comments (1)
  1. zdrowy76 14-10-2014

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *