Szafki wiszące-uniwersalne rozwiązanie

Szafki wiszące to idealne rozwiązanie do wielu pomieszczeń. Producenci oferują całą gamę tego typu mebli dostosowanych do różnych wymagań klientów. Szczególnie sprawdzają się one w niedużych pomieszczeniach, tam, gdzie każde miejsce na powierzchni się liczy. Idealnie jest wyposażyć kuchnię i łazienkę w komplet mebli, których elementem są szafki wiszące.Galeria

kosmetyki z apteki

Foto: pixabay.com

kosmetyki

Foto: pixabay.com

Zwłaszcza tam potrzebujemy bowiem wielu rzeczy w zasięgu ręki. Niewątpliwą zaletą takich szafek jest ich trudnodostępność dla dzieci. Przechowując w nich kosmetyki, chemię gospodarczą, naczynia, przyprawy, produkty spożywcze, mamy pewność, że nie łatwo dostaną się one w ręce maluchów. Szafki z dużą ilością półek pomieszczą wiele asortymentu. Dodatkowo, jeśli wybieramy szafki przeszklone np. „szkłem mrożonym” wiemy co znajduje się w ich wnętrzu.

Ostatnimi laty pojawiły się zestawy…

Ostatnimi laty pojawiły się zestawy mebli kuchennych z szafkami o nietradycyjnym sposobie otwierania – „do góry”, lub bez uchwytów. Również ładnie zaaranżowana łazienka nie obędzie się bez szafki wiszącej. Często jest ona wspaniałym połączeniem z lustrem i umieszczana nad umywalką przechowuje podręczne kosmetyki. Estetycznie wyglądają też elementy tzw. kolumny, stanowiące część. Wiszące segmenty mają zarówno zamykaną przestrzeń-tam przechowujemy np.

ręczniki, jak i otwarta półkę. Na półkach szafki możemy ustawić dekoracyjne kosze wiklinowe, które z powodzeniem spełnią praktyczna rolę. Do kuchennych szafek wiszących dobrze jest dokupić pojemniki do segregowania przypraw i produktów sypkich. W ten sposób lepiej zachowamy ich świeżość.

Komentarze(5)
  1. Lucjan 16-12-2012
  2. Ambroży 19-12-2012
  3. trolek 29-12-2012
  4. Handlarz 03-01-2013
  5. Marcelina 11-01-2013

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *