Umywalka w wersji mini

O tym, że nasze łazienki sa w większym stopniu małe niż większe wie chyba niemal każdy. W większości naszych mieszkań właśnie nie mamy zbyt wielkiego metrażu jeśli chodzi o te pomieszczenia. Właśnie dlatego w ostatnim czasie ludzie zaczęli się decydować na znacznie mniejsze asortymenty sanitarne, które zajmują zdecydowanie mniej miejsca.Galeria

Jednym z nich jest umywalka 35, która można powiedzieć jest wersją mini jeśli chodzi o równego rodzaju umywalki. Na pewno umywalka 35 nie będzie tak popularna jak nieco większa jej wersja, która ma rozmiar pięćdziesięciu centymetrów. Wszystko jednak na to wskazuje, ze umywalka 35 także znajdzie dość spora liczbę klientów. Już dzisiaj widać po wynikach sprzedaży, ze sprzedaje się w dość wysokiej licznie. Z pewnością głównym powodem zakupu takiego przedmiotu jakim jest umywalka 35 jest to, że zajmuje ona bardzo mało miejsca. Różnica pomiędzy takim asortymentem, a tym standardowym jest naprawdę ogromna i jeśli chodzi o małe łazienki może być bardzo wielka różnica jeśli chodzi o wolna przestrzeń.

Tym bardziej, że w małych łazienkach każdy…

Tym bardziej, że w małych łazienkach każdy centymetr jest na wagę złota. Cena takich umywalek jest w okolicach ceny wersji standardowej. Na zakupach więc tutaj za wiele nie oszczędzimy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *