Wanny wolnostojące coś dla dużych łazienek

Jeżeli jesteśmy posiadaczami dużej łazienki i chcemy ją wyposażyć w wannę odpowiednie będą tutaj wanny wolnostojące. Tego typu wanny sprawią, że wnętrze stanie się bardziej stylowe i nowoczesne. Kąpiel w takiej wannie z dodatkiem naszych ulubionych olejków przy zgaszonym świetle w blasku zapalonych świec sprawi, że maksymalnie się zrelaksujemy i odprężymy.


Mamy bardzo wielki wybór, jeżeli chodzi o wanny wolnostojące. Obecnie mają one różne kształty od tradycyjnych owalnych na mosiężnych nóżkach po kwadratowe, prostokątne czy okrągłe. Tego typu wanny możemy zamontować na środku łazienki lub w dowolnym miejscu np. w bliskim sąsiedztwie którejkolwiek ze ścian.

Wanny wolnostojące możemy zamontować również na niewielkim…

Wanny wolnostojące możemy zamontować również na niewielkim podeście, który dodatkowo możemy podświetlić, co podkreśli jej charakter. Jeżeli chcemy dodać charakteru naszej łazience lub chcemy, aby pasowała ona do pozostałego wystroju domu lub mieszkania do wyboru mamy również różne style takich wanien np. nowoczesny, klasyczny czy retro. Wanny wolnostojące mogą być wykonane tradycyjnie z ceramiki lub z akrylu, konglomeratu, szkła, stali czy drewna. Mogą posiadać różne kolory lub być ozdobione wzorami.

Galeria

Producenci obecnie oferują nam całe serie wyposażenia łazienki, co pozwoli nam urządzić łazienkę w jednym stylu dobierając do naszej wanny np. odpowiednią umywalkę oraz muszle ustępową. Wanny wolnostojące są ogólnie dostępne w każdym sklepie z armaturą łazienkową oraz w większości hipermarketów budowlanych. Wybór mogą ułatwić nam katalogi z gotowymi aranżacjami łazienek.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *