Więcej intymności w łazience

Możliwość zaoferowania sobie większego poziomu prywatności podczas wizyt w łazience. Wanna z parawanem nawannowym jako udogodnienie zwiększające Twoje poczucie komfortu i prywatności. Łatwość instalacji i możliwość dopasowania tego typu usprawnień do najróżniejszych modeli wanien. Jeśli podczas sesji w łazience nie czujesz się dostatecznie odosobniony od reszty domowników – możesz zastosować odpowiednie udogodnienia, które pozwolą Ci zniwelować ten problem.Więcej intymności w łazience – galeria

Wanna z parawanem nawannowym to odmiana wyposażone w przypominające zasłonę bądź drzwi od kabiny prysznicowe wrota, które wykonane są z tworzywa o niewielkiej przezroczystości. Dzięki temu, nawet gdy ktoś wtargnie do łazienki wskutek pomyłki będziesz odizolowany w sferze prywatności. Wanna z parawanem nawannowym możliwa jest też do sporządzenia poprzez połączenie osobnej instalacji parawanu z już obecną w Twoim domu wanną. Tego typu rozwiązanie w zauważalny sposób zmniejsza koszty jakie należy ponieść przy chęci posiadania w swoim domu tego udogodnienia.

Wanna z parawanem nawannowym to…

Wanna z parawanem nawannowym to niedrogi sposób na polepszenie swojego samopoczucia podczas intymnych czynności w wannie. Odizoluje ona nas doskonale od reszty domu pozwalając nam się odprężyć.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *