Z katalogu do realnego świata

Czasem pomysł na aranżację łazienki mamy jeszcze zanim kupimy mieszkanie czy dom. Chodzi nam po głowie i czekamy tylko, żeby go zrealizować. Jeśli pomysłu brak, szukać go możemy w katalogach. Katalog łazienek to niewyczerpane źródło inspiracji. Nawet jeśli przerażają nas ceny oferowanych w ni produktów, śmiało możemy podpatrzyć proponowane rozwiązania i znaleźć w sklepie tańsze materiały.Zazwyczaj przecież nie jest tak, że kopiujemy…

Zazwyczaj przecież nie jest tak, że kopiujemy katalogowe pomysły w skali 1: 1. Katalog łazienek uruchomi naszą wyobraźnię i okaże się, że można wymarzoną łazienkę urządzić po królewsku za całkiem zwyczajne pieniądze. Wszystkie duże sklepy sieciowe z wyposażeniem wnętrz maja swoje katalogi łazienek. Podglądanie rozwiązań proponowanych przez zatrudnionych w nich projektantów to sama przyjemność. Katalog łazienek podaje ceny produktów, dlatego od razu możemy oszacować czy stać nas na wybrane rozwiązanie, czy musimy spuścić z tonu.

Możemy też czerpać inspiracje z różnych propozycji aranżacyjnych, mieszać je i dostosowywać do swoich upodobań i możliwości finansowych. Katalog łazienek w wersji papierowej to doskonała lektura do. łazienki. Można siedząc w wannie zabawić się w projektanta i spróbować przymierzyć naszą wizję do realnych możliwości. Zaprojektowanie łazienki będzie już potem banalne – te same sklepy, z których jak łup wynieśliśmy katalogi z akcesoriami łazienkowymi, oferują na swoich stronach internetowych darmowe programy do projektowania łazienek.

Z katalogu do realnego świata – galeria

Wystarczy naszą wizję przenieść do komputerowego świata 3D a potem. wcielić w życie.

Komentarze(5)
  1. Profesorek 30-09-2012
  2. zdrowy76 30-09-2012
  3. przystojny35 02-10-2012
  4. xenaaa 03-10-2012
  5. seksowny65 05-10-2012

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *